Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ostatnio na statystyki. Na 150 ostatnich meczów Liverpoolu wystąpiłem w 130. Czy to jest powód do paniki?
- Jeśli dzisiaj zagram, najbardziej będę musiał uważać na Frediego Kanoute. Facet miał pojechać na Puchar Narodów Afryki, aby grać w reprezentacji Mali, ale został chwilę dłużej, specjalnie, żeby strzelić mi gola... - dodaje Dudek.

Ursus gra w unihokeja na... składanym boisku
Nie można odbijać piłki głową, trzeba uważać, by nie podnosić za wysoko kija. A poza tym w unihokeju chodzi dokładnie o to samo, co w każdej innej dyscyplinie - o gole! Tyle że akurat w Ursusie przed meczem trzeba najpierw... rozłożyć boisko!
Unihokej, czyli młodzieżowa
ostatnio na statystyki. Na 150 ostatnich meczów Liverpoolu wystąpiłem w 130. Czy to jest powód do paniki?&lt;/&gt;<br>&lt;q&gt;- Jeśli dzisiaj zagram, najbardziej będę musiał uważać na Frediego Kanoute. Facet miał pojechać na Puchar Narodów Afryki, aby grać w reprezentacji Mali, ale został chwilę dłużej, specjalnie, żeby strzelić mi gola...&lt;/&gt; - dodaje Dudek.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Ursus gra w unihokeja na... składanym boisku&lt;/&gt;<br>Nie można odbijać piłki głową, trzeba uważać, by nie podnosić za wysoko kija. A poza tym w unihokeju chodzi dokładnie o to samo, co w każdej innej dyscyplinie - o gole! Tyle że akurat w Ursusie przed meczem trzeba najpierw... rozłożyć boisko!<br>Unihokej, czyli młodzieżowa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego