Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Teatrowi "Hint".
W sobotę, 29 maja w Nowym Targu zostaną rozdane nagrody dzieciom i młodzieży za udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka". Młodzieżowemu Centrum Kultury "Jutrzenka" w Zakopanem przypadło 19 nagród i 16 wyróżnień. Nagrody otrzymały następujące osoby:
Zebrała: jofParki Narodowe Stanów Zjednoczonych Ameryki (cz. 6)

W czasie podróży po preriach Południowej Dakoty na myśl przychodzą strofy napisane przez Adama Mickiewicza po wizycie na stepach akermańskich. Niezmierzony, zielony ocean. Gdy minie się Złą Ziemię, na horyzoncie pojawia się ciemna wyspa. Wydźwignięte kilkaset metrów ponad równinę wzgórza wyczesują wilgoć z chmur ciągnących nad lądem.
W suchym klimacie prerii, często
Teatrowi "Hint".<br>W sobotę, 29 maja w Nowym Targu zostaną rozdane nagrody dzieciom i młodzieży za udział w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Matka w oczach dziecka". Młodzieżowemu Centrum Kultury "Jutrzenka" w Zakopanem przypadło 19 nagród i 16 wyróżnień. Nagrody otrzymały następujące osoby: &lt;gap&gt;<br>&lt;au&gt;Zebrała: jof&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Parki Narodowe Stanów Zjednoczonych Ameryki (cz. 6)&lt;/tit&gt;<br><br>W czasie podróży po preriach Południowej Dakoty na myśl przychodzą strofy napisane przez Adama Mickiewicza po wizycie na stepach akermańskich. Niezmierzony, zielony ocean. Gdy minie się Złą Ziemię, na horyzoncie pojawia się ciemna wyspa. Wydźwignięte kilkaset metrów ponad równinę wzgórza wyczesują wilgoć z chmur ciągnących nad lądem.<br>W suchym klimacie prerii, często
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego