Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ataków. Walid ukrywa się w górach Kaukazu i jest poza zasięgiem rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa. Dlatego FSB koncentruje się teraz na schwytaniu ludzi działających na jego zlecenie.
OSK

Nie traciłem nadziei
KONYA Z ruin 10-piętrowego bloku, który tydzień temu zawalił się w Turcji, wydobyto w niedzielę rano żywego chłopca. W dobrej formie przetrwał pod gruzami 5 dni. - Słyszałem głosy ratowników i wierzyłem, że mnie znajdą - mówił cicho 16-letni Muhammet Kalem. Ogółem z wypadku ocalało na razie 31, a zginęło 66 osób. Ratownicy szukają jeszcze 50 mieszkańców domu.

Rosja chce kontrolować bazy NATO
Rosyjski minister obrony Siergiej Iwanow ostrzega - Rosja nie
ataków. &lt;name type="person"&gt;Walid&lt;/&gt; ukrywa się w górach &lt;name type="place"&gt;Kaukazu&lt;/&gt; i jest poza zasięgiem rosyjskiej &lt;name type="org"&gt;Federalnej Służby Bezpieczeństwa&lt;/&gt;. Dlatego &lt;name type="org"&gt;FSB&lt;/&gt; koncentruje się teraz na schwytaniu ludzi działających na jego zlecenie.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;OSK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;Nie traciłem nadziei&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;KONYA&lt;/&gt;&lt;/&gt; Z ruin 10-piętrowego bloku, który tydzień temu zawalił się w &lt;name type="place"&gt;Turcji&lt;/&gt;, wydobyto w niedzielę rano żywego chłopca. W dobrej formie przetrwał pod gruzami 5 dni. &lt;q&gt;- Słyszałem głosy ratowników i wierzyłem, że mnie znajdą&lt;/&gt; - mówił cicho 16-letni &lt;name type="person"&gt;Muhammet Kalem&lt;/&gt;. Ogółem z wypadku ocalało na razie 31, a zginęło 66 osób. Ratownicy szukają jeszcze 50 mieszkańców domu.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world"&gt;&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Rosja&lt;/&gt; chce kontrolować bazy &lt;name type="org"&gt;NATO&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>Rosyjski minister obrony &lt;name type="person"&gt;Siergiej Iwanow&lt;/&gt; ostrzega - &lt;name type="place"&gt;Rosja&lt;/&gt; nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego