Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Grzegorz Petka
Tytuł: strona o kolejach
Rok wydania: 2004
Rok powstania: 2005
pomorskiego i tylko oczywistych przypadków wskazujących na popełnienie samobójstwa.

Zauważalna jest podobna liczba popełnianych samobójstw. Niewątpliwym odstępstwem od tej reguły jest rok 2001, w którym nie zanotowano ani jednego samobójstwa kobiety. Jak widać - mężczyźni popełniają samobójstwo poprzez wejście pod pociąg trzy razy częściej niż kobiety. Silna [słaba] płeć?
2. PRZEDZIAŁY WIEKOWE SAMOBÓJCÓW

Zdecydowaną większość samobójców wśród mężczyzn stanowią ludzie młodzi - przed 30-tym i 45-tym rokiem życia. Odwrotnie sytuacja ma się w odniesieniu do kobiet. Liczba samobójczyń rośnie wraz z wiekiem. W 17 przypadkach wiek nie został ustalony z braku dokumentów.
3. CZĘSTOTLIWOŚĆ SAMOBÓJSTW (W/G MIESIĘCY)

Najmniej samobójstw popełnianych
pomorskiego i tylko oczywistych przypadków wskazujących na popełnienie samobójstwa. <br>&lt;gap&gt;<br>Zauważalna jest podobna liczba popełnianych samobójstw. Niewątpliwym odstępstwem od tej reguły jest rok 2001, w którym nie zanotowano ani jednego samobójstwa kobiety. Jak widać - mężczyźni popełniają samobójstwo poprzez wejście pod pociąg trzy razy częściej niż kobiety. Silna [słaba] płeć?<br>2. PRZEDZIAŁY WIEKOWE SAMOBÓJCÓW<br>&lt;gap&gt;<br>Zdecydowaną większość samobójców wśród mężczyzn stanowią ludzie młodzi - przed 30-tym i 45-tym rokiem życia. Odwrotnie sytuacja ma się w odniesieniu do kobiet. Liczba samobójczyń rośnie wraz z wiekiem. W 17 przypadkach wiek nie został ustalony z braku dokumentów.<br>3. CZĘSTOTLIWOŚĆ SAMOBÓJSTW (W/G MIESIĘCY)<br>&lt;gap&gt;<br>Najmniej samobójstw popełnianych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego