Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Tucholski
Miejsce wydania: Bydgoszcz
Rok: 2000
sprzedaje prawdziwki i czarne łebki. Takich jak on w całej gminie jest mnóstwo. Dobrzy zbieracze przy odrobinie szczęścia mogą w ten sposób "pogrubić" portfel o kilkadziesiąt złotych.
Przy drogach w całym powiecie najłatwiej zaopatrzyć się w czarne łebki. Cena wywoławcza za wiaderko to 8-10 zł. Nieco droższe są prawdziwki. Wczoraj po południu na kilkukilometrowym odcinku drogi łączącym Tucholę z Bysławiem, pomiędzy Płazowem a Szumiącą, dary lasu oferowało co najmniej ośmiu grzybiarzy. Część sprzedawała przy własnych posesjach, inni wystawiali grzyby na maskach samochodów albo obok rowerów. Przed Płazowem stali nawet na przemian z Bułgarkami, które oferują zupełnie coś innego.

Dorodne czarne
sprzedaje prawdziwki i czarne łebki. Takich jak on w całej gminie jest mnóstwo. Dobrzy zbieracze przy odrobinie szczęścia mogą w ten sposób "pogrubić" portfel o kilkadziesiąt złotych. <br>Przy drogach w całym powiecie najłatwiej zaopatrzyć się w czarne łebki. Cena wywoławcza za wiaderko to 8-10 zł. Nieco droższe są prawdziwki. Wczoraj po południu na kilkukilometrowym odcinku drogi łączącym Tucholę z Bysławiem, pomiędzy Płazowem a Szumiącą, dary lasu oferowało co najmniej ośmiu grzybiarzy. Część sprzedawała przy własnych posesjach, inni wystawiali grzyby na maskach samochodów albo obok rowerów. Przed Płazowem stali nawet na przemian z Bułgarkami, które oferują zupełnie coś innego.<br>&lt;gap reason="photo"&gt;<br>Dorodne czarne
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego