Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
festiwalach w Rotterdamie, Goeteborgu i Jerozolimie.
PON 12 Lodowy Festiwal w Sapporo w Japonii, jak co roku, przyciąga około dwóch milionów wielbicieli i konstruktorów lodowych rzeźb ze śniegu, które ustawiane są w parku Odori.
ŚR 14 Dzień świętego Walentego! Ciekawe, czy twój ukochany wpadnie na jakiś oryginalny pomysł?
CZW 15 Wielbiciele Claudii Schiffer nareszcie są szczęśliwi. Kiedy w połowie listopada rozlepiono w całej Europie bilboardy z Claudią reklamującą bieliznę, zaczęło się istne szaleństwo; np. we Frankfurcie z 600 plakatów w ciągu jednego dnia ukradziono aż 300. Szwedzka firma H&M, która jest ich właścicielem, od dziś rozpoczyna ich legalną dystrybucję.
PT
festiwalach w Rotterdamie, Goeteborgu i Jerozolimie.<br>PON 12 Lodowy Festiwal w Sapporo w Japonii, jak co roku, przyciąga około dwóch milionów wielbicieli i konstruktorów lodowych rzeźb ze śniegu, które ustawiane są w parku Odori.<br>ŚR 14 Dzień świętego Walentego! Ciekawe, czy twój ukochany wpadnie na jakiś oryginalny pomysł?<br>CZW 15 Wielbiciele Claudii Schiffer nareszcie są szczęśliwi. Kiedy w połowie listopada rozlepiono w całej Europie bilboardy z Claudią reklamującą bieliznę, zaczęło się istne szaleństwo; np. we Frankfurcie z 600 plakatów w ciągu jednego dnia ukradziono aż 300. Szwedzka firma H&amp;M, która jest ich właścicielem, od dziś rozpoczyna ich legalną dystrybucję.<br>PT
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego