Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
do pracy po dwu-, trzyletniej przerwie, skontaktuj się wcześniej z szefem, żebyś wiedziała, co cię czeka. Jeżeli twój urlop trwał nie dłużej niż trzy miesiące, nie powinnaś mieć powodów do zmartwień.

cosmorandka

Czas na małe co nieco

Sprawdź, co gryzie twój misiaczek, a dowiesz się, jaki jest naprawdę.
Chipsy ziemniaczane:
Wielbiciele chipsów kochają zabawę i każda okazja jest dla nich dobra, by poświętować i skrzyknąć kilkunastu kumpli na piwo. To zwierzęta stadne, wśród których rzadko trafiają się wyciszeni samotnicy, dlatego może być ci ciężko pochrupać z nim chipsy na osobności.
Gumowe misiaczki:
Facet, który lubi żuć kolorowe, gumowe żelki w kształcie
do pracy po dwu-, trzyletniej przerwie, skontaktuj się wcześniej z szefem, żebyś wiedziała, co cię czeka. Jeżeli twój urlop trwał nie dłużej niż trzy miesiące, nie powinnaś mieć powodów do zmartwień.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=36&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;cosmorandka&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Czas na małe co nieco&lt;/&gt;<br><br>Sprawdź, co gryzie twój misiaczek, a dowiesz się, jaki jest naprawdę.<br>Chipsy ziemniaczane: <br>Wielbiciele chipsów kochają zabawę i każda okazja jest dla nich dobra, by poświętować i skrzyknąć kilkunastu kumpli na piwo. To zwierzęta stadne, wśród których rzadko trafiają się wyciszeni samotnicy, dlatego może być ci ciężko pochrupać z nim chipsy na osobności. <br>Gumowe misiaczki: <br>Facet, który lubi żuć kolorowe, gumowe żelki w kształcie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego