Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 09.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
reprezentował w postępowaniach przed Trybunałem Konstytucyjnym.
W sprawie dymisji ministra Sadowskiego media i politycy byli zgodni: ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym nie może być osoba, wobec której prokuratura rozważa możliwość wznowienia postępowania i postawienie zarzutu nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego.
Czy Marka Sadowskiego też będzie chronił immunitet? - Tak, immunitet prokuratorski - mówi Wilkosz-Śliwa. Czy były minister z niego skorzysta? Z Markiem Sadowskim nie udało nam się wczoraj skontaktować.Sprawa Andrzeja S.

Dzieci zeznają

Troje dzieci, które w przeszłości były pacjentami Andrzeja S., psychologa i terapeuty aresztowanego pod zarzutem pedofilii, przesłuchał już warszawski sąd. W najbliższym czasie przesłucha czwarte, ostatnie dziecko.
Dzieci są
reprezentował w postępowaniach przed &lt;name type="org"&gt;Trybunałem Konstytucyjnym&lt;/&gt;.<br>W sprawie dymisji ministra &lt;name type="person"&gt;Sadowskiego&lt;/&gt; media i politycy byli zgodni: ministrem sprawiedliwości i prokuratorem generalnym nie może być osoba, wobec której prokuratura rozważa możliwość wznowienia postępowania i postawienie zarzutu nieumyślnego spowodowania wypadku drogowego.<br>Czy &lt;name type="person"&gt;Marka Sadowskiego&lt;/&gt; też będzie chronił immunitet? - Tak, immunitet prokuratorski - mówi &lt;name type="person"&gt;Wilkosz-Śliwa&lt;/&gt;. Czy były minister z niego skorzysta? Z &lt;name type="person"&gt;Markiem Sadowskim&lt;/&gt; nie udało nam się wczoraj skontaktować.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="home" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sprawa &lt;name type="person"&gt;Andrzeja S.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Dzieci zeznają&lt;/&gt;<br><br>Troje dzieci, które w przeszłości były pacjentami &lt;name type="person"&gt;Andrzeja S.&lt;/&gt;, psychologa i terapeuty aresztowanego pod zarzutem pedofilii, przesłuchał już warszawski sąd. W najbliższym czasie przesłucha czwarte, ostatnie dziecko.<br>Dzieci są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego