Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 9/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
od tygodnia.

W regionie Macedonii przy granicy z Kosowem dochodzi od ubiegłego tygodnia do starć między siłami macedońskimi a separatystyczną albańską Armią Wyzwolenia Narodowego.
(PAP)



Zakarpacie zalane Na pograniczu Węgier, Ukrainy i Rumunii ewakuowano tysiące mieszkańców przybrzeżnych wiosek. Liczba ofiar Śmiertelnych wzrosła do pięciu.
(PAP)


Sprawa tunelu to prowokacja

Rosja Wysoko postawiony, lecz pragnący zachować anonimowość przedstawiciel rosyjskiego kontrwywiadu powiedział w czwartek agencji RIA Nowosti, że pod ambasadą Moskwy w Waszyngtonie nigdy nie było i nie ma żadnego tunelu.
Zdaniem tego źródła tunel wymyśliły amerykańskie służby specjalne, by poważnie obciążyć aresztowanego w lutym pod zarzutem szpiegostwa dla Rosjan agenta FBI Hanssena.
(PAP
od tygodnia. <br><br>W regionie Macedonii przy granicy z Kosowem dochodzi od ubiegłego tygodnia do starć między siłami macedońskimi a separatystyczną albańską Armią Wyzwolenia Narodowego.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakarpacie zalane&lt;/&gt; Na pograniczu Węgier, Ukrainy i Rumunii ewakuowano tysiące mieszkańców przybrzeżnych wiosek. Liczba ofiar Śmiertelnych wzrosła do pięciu.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Sprawa tunelu to prowokacja&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Rosja&lt;/&gt; Wysoko postawiony, lecz pragnący zachować anonimowość przedstawiciel rosyjskiego kontrwywiadu powiedział w czwartek agencji RIA Nowosti, że pod ambasadą Moskwy w Waszyngtonie nigdy nie było i nie ma żadnego tunelu.<br>Zdaniem tego źródła tunel wymyśliły amerykańskie służby specjalne, by poważnie obciążyć aresztowanego w lutym pod zarzutem szpiegostwa dla Rosjan agenta FBI Hanssena.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego