Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia mieszkań
Rok: 2000
5 ATRAKCYJNYCH WYCIECZEK.
10 DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH.
ATEST
LOB


Zamek drzwiowy wierzchni Yeti przeznaczony jest do drzwi wejściowych do domów i mieszkań oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest najwyższej klasy zabezpieczenie przed włamaniem - w sklepach, biurach, archiwach, magazynach, itp.
Dzięki wieloletniej praktyce, nowoczesnej technologii a przede wszystkim fachowości osób projektujących zamek Yeti stworzyliśmy zamek zupełnie nowej generacji. Jest on nie tylko skuteczny i niezawodny, ale również przyciąga wzrok. Skrzynka zamka okryta jest estetyczną i doskonale wystylizowaną obudową, co sprawia, że zamek z niemal każdymi drzwiami stanowi doskonałą kompozycję.
Przeprowadzone w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej i Policji badania potwierdziły wysoką jakość zastosowanych w Yeti
5 ATRAKCYJNYCH WYCIECZEK.<br>10 DRZWI ANTYWŁAMANIOWYCH.<br>ATEST<br>LOB<br>&lt;gap&gt;<br><br>Zamek drzwiowy wierzchni Yeti przeznaczony jest do drzwi wejściowych do domów i mieszkań oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest najwyższej klasy zabezpieczenie przed włamaniem - w sklepach, biurach, archiwach, magazynach, itp.<br>Dzięki wieloletniej praktyce, nowoczesnej technologii a przede wszystkim fachowości osób projektujących zamek Yeti stworzyliśmy zamek zupełnie nowej generacji. Jest on nie tylko skuteczny i niezawodny, ale również przyciąga wzrok. Skrzynka zamka okryta jest estetyczną i doskonale wystylizowaną obudową, co sprawia, że zamek z niemal każdymi drzwiami stanowi doskonałą kompozycję.<br>Przeprowadzone w Instytucie Mechaniki Precyzyjnej i Policji badania potwierdziły wysoką jakość zastosowanych w Yeti
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego