Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
oknami. Z rozmów z sąsiadami wiem, że nie jestem jedynym, którego niechciane pobudki doprowadzają do rozpaczy.
Niestety próby negocjacji z panami wywożącymi nieczystości nie przyniosły żadnych skutków. Trzaski i piski źle naoliwionej maszyny przypominają połączenie rozdzieranego żywcem kota z odgłosami tarcia styropianem o szybę. Proszę sobie wyobrazić, jakie katorgi przeżywam.
Z racji wykonywanego zawodu wracam do domu późną nocą. Należy mi się chyba odrobina snu nad ranem nawet, gdy w tym czasie inni muszą sprzątać ulice. Trochę zrozumienia panowie.
JAN Skorupko
MokotówŁazienki są za małe dla warszawian

Korzystając z pięknej, wiosennej pogody poszłam ostatnio z dziećmi do Łazienek. W planach mieliśmy
oknami. Z rozmów z sąsiadami wiem, że nie jestem jedynym, którego niechciane pobudki doprowadzają do rozpaczy.<br>Niestety próby negocjacji z panami wywożącymi nieczystości nie przyniosły żadnych skutków. Trzaski i piski źle naoliwionej maszyny przypominają połączenie rozdzieranego żywcem kota z odgłosami tarcia styropianem o szybę. Proszę sobie wyobrazić, jakie katorgi przeżywam.<br>Z racji wykonywanego zawodu wracam do domu późną nocą. Należy mi się chyba odrobina snu nad ranem nawet, gdy w tym czasie inni muszą sprzątać ulice. Trochę zrozumienia panowie.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;JAN Skorupko<br>Mokotów&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łazienki są za małe dla warszawian&lt;/&gt;<br><br>Korzystając z pięknej, wiosennej pogody poszłam ostatnio z dziećmi do Łazienek. W planach mieliśmy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego