Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 2000
wypadaniem włosów lub łysieniem zaobserwowano charakterystyczne zjawisko: przebarwienie okołowłosowe.
PRZEBARWIENIE OKOŁOWŁOSOWE
Przebarwienie to ma postać czerwonomiedzianej plamki, która tworzy się na skórze wokół włosa. Występuje ona zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wideomikroskop pozwala wykryć ją na kilka miesięcy, a nawet lat wcześniej, zanim włosy zaczną wypadać.

POSTĘP W ZAPOBIEGANIU WYPADANIU WŁOSÓW
Odkrycie tego objawu klinicznego ma rewolucyjne znaczenie, gdyż
pozwala działać, zanim jeszcze włosy zaczną wypadać.
Już przy pierwszych oznakach wypadania włosów można zdiagnozować, czy jest to początek łysienia i rozpocząć odpowiednią kurację.

AKTYWNA CZĄSTECZKA AMINEXIL(r)
SKUTECZNA JUŻ OD PIERWSZYCH OZNAK WYPADANIA WŁOSÓW
Aminexil(r) to cząsteczka przeciw
wypadaniem włosów lub łysieniem zaobserwowano charakterystyczne zjawisko: przebarwienie okołowłosowe.<br>&lt;tit&gt;PRZEBARWIENIE OKOŁOWŁOSOWE&lt;/&gt;<br>Przebarwienie to ma postać czerwonomiedzianej plamki, która tworzy się na skórze wokół włosa. Występuje ona zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Wideomikroskop pozwala wykryć ją na kilka miesięcy, a nawet lat wcześniej, zanim włosy zaczną wypadać.<br>&lt;gap&gt;<br>&lt;tit&gt;POSTĘP W ZAPOBIEGANIU WYPADANIU WŁOSÓW&lt;/&gt;<br>Odkrycie tego objawu klinicznego ma rewolucyjne znaczenie, gdyż <br>pozwala działać, zanim jeszcze włosy zaczną wypadać.<br>Już przy pierwszych oznakach wypadania włosów można zdiagnozować, czy jest to początek łysienia i rozpocząć odpowiednią kurację.<br><br>&lt;tit&gt;AKTYWNA CZĄSTECZKA AMINEXIL(r)<br>SKUTECZNA JUŻ OD PIERWSZYCH OZNAK WYPADANIA WŁOSÓW&lt;/&gt;<br>Aminexil(r) to cząsteczka przeciw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego