Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 10
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
an Trizna, a na trzecim miejscu uplasowali się również Słowacy Miroslav Leitner i Peter Sätojansky. Słowaków rozdzieliła tylko dwójka Francuzów, czwarte miejsce zajęli Włosi.
Po tych zawodach Madaj z Triznom przesunęli się w klasyfikacji Pucharu Europy z piątego na trzecie miejsce. W styczniu ten sam zespół wygrał zawody w Tatrach Zachodnich, a w mistrzostwach Słowacji, które odbyły się tydzień przed Pucharem Europy w rejonie Chopoka w Niskich Tatrach, zdobył tytuł wicemistrzowski. Mistrzami Słowacji w tym roku zostali Miroslav Leitner i Peter Svätojansky.
Trizna z Madajem startują już razem od sześciu lat, zajmując w Pucharze Europy czołowe miejsca. W sezonie 1993/94
an Trizna, a na trzecim miejscu uplasowali się również Słowacy Miroslav Leitner i Peter Sätojansky. Słowaków rozdzieliła tylko dwójka Francuzów, czwarte miejsce zajęli Włosi.<br>Po tych zawodach Madaj z Triznom przesunęli się w klasyfikacji Pucharu Europy z piątego na trzecie miejsce. W styczniu ten sam zespół wygrał zawody w Tatrach Zachodnich, a w mistrzostwach Słowacji, które odbyły się tydzień przed Pucharem Europy w rejonie Chopoka w Niskich Tatrach, zdobył tytuł wicemistrzowski. Mistrzami Słowacji w tym roku zostali Miroslav Leitner i Peter Svätojansky.<br>Trizna z Madajem startują już razem od sześciu lat, zajmując w Pucharze Europy czołowe miejsca. W sezonie 1993/94