Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 2
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
się, jak wygląda tamtejszy rynek pracy. Dlatego najlepiej będzie, jeśli spędzisz tam kilka dni. Poproś o pomoc znajomych lub rodzinę. Na pewno pozwolą ci się zatrzymać na ten czas w swoim mieszkaniu. Zrób własną bazę danych. Spisz dokładnie adresy i telefony firm, do których zdecydujesz się wysłać podanie.

Dobrze wyceluj

Zanim jednak wyślesz swój życiorys, zastanów się, czy spełniasz odpowiednie warunki. Czy masz wykształcenie, umiejętności i doświadczenie wymienione w ogłoszeniu. Wysyłanie listów na chybił trafił nic nie da. Doradcy personalni narzekają, że połowa listów, które dostają, nie spełnia wymagań firm.
- Wygląda to tak, jakby kandydaci w ogóle nie czytali ogłoszenia i
się, jak wygląda tamtejszy rynek pracy. Dlatego najlepiej będzie, jeśli spędzisz tam kilka dni. Poproś o pomoc znajomych lub rodzinę. Na pewno pozwolą ci się zatrzymać na ten czas w swoim mieszkaniu. Zrób własną bazę danych. Spisz dokładnie adresy i telefony firm, do których zdecydujesz się wysłać podanie. <br><br>&lt;tit&gt;Dobrze wyceluj&lt;/&gt;<br><br>Zanim jednak wyślesz swój życiorys, zastanów się, czy spełniasz odpowiednie warunki. Czy masz wykształcenie, umiejętności i doświadczenie wymienione w ogłoszeniu. Wysyłanie listów na chybił trafił nic nie da. Doradcy personalni narzekają, że połowa listów, które dostają, nie spełnia wymagań firm. <br>- Wygląda to tak, jakby kandydaci w ogóle nie czytali ogłoszenia i
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego