Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 11.05
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mu być czynnym zawodowo. Reprezentuje niemiecki rząd przed Międzynarodowym Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu w sprawie skargi odszkodowawczej grupy niemieckich obywateli wywłaszczonych przez władze radzieckie w latach 1945 - 1949 na obszarach późniejszej NRD.
Uważa, że nie należą się im żadne dodatkowe odszkodowania.
P.JEN.UE

Polska lobbuje za ukraińską demokracją

Zgoda na nową Komisję

Szefowie państw i rządów 25 krajów UE zaakceptowali wczoraj nowy skład Komisji Europejskiej, przedstawiony przez jej przyszłego przewodniczącego Jose Barroso. Włodzimierz Cimoszewicz przekonywał szefów dyplomacji do zajęcia stanowiska w sprawie wyborów na Ukrainie.
Szczyt unijnych przywódców odbywał się w atmosferze kryzysu instytucjonalnego we Wspólnocie. Tydzień temu Parlament
mu być czynnym zawodowo. Reprezentuje niemiecki rząd przed Międzynarodowym Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu w sprawie skargi odszkodowawczej grupy niemieckich obywateli wywłaszczonych przez władze radzieckie w latach 1945 - 1949 na obszarach późniejszej NRD.<br>Uważa, że nie należą się im żadne dodatkowe odszkodowania.<br>&lt;au&gt;P.JEN.&lt;/&gt;&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="world" sex="mf"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="org"&gt;UE&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;&lt;name type="place"&gt;Polska&lt;/&gt; &lt;orig&gt;lobbuje&lt;/&gt; za ukraińską demokracją&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zgoda na nową Komisję&lt;/&gt;<br><br>Szefowie państw i rządów 25 krajów &lt;name type="org"&gt;UE&lt;/&gt; zaakceptowali wczoraj nowy skład &lt;name type="org"&gt;Komisji Europejskiej&lt;/&gt;, przedstawiony przez jej przyszłego przewodniczącego &lt;name type="person"&gt;Jose Barroso&lt;/&gt;. &lt;name type="person"&gt;Włodzimierz Cimoszewicz&lt;/&gt; przekonywał szefów dyplomacji do zajęcia stanowiska w sprawie wyborów na &lt;name type="place"&gt;Ukrainie&lt;/&gt;.<br>Szczyt unijnych przywódców odbywał się w atmosferze kryzysu instytucjonalnego we &lt;name type="org"&gt;Wspólnocie&lt;/&gt;. Tydzień temu &lt;name type="org"&gt;Parlament
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego