Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 6/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Autorzy żądają 99,7 mln. Uważają, że taka suma zapewni ledwie trzyprocentowy wzrost ich płac. Oburzenie twórców wywołał też projekt obniżenia gaży za powtórki.
Tegoroczne nagrody otrzymali: Keneth Lonergan za najlepszy scenariusz oryginalny do "You Can Count on Me" oraz "Traffic" Stephena Gaghana, uznany przez członków stowarzyszenia za najlepszy scenariusz adaptowany.
(PAP)


Prace klanu Czeczotów Andrzej Czeczot i jego syn Rafał prezentują od wczoraj swoje obrazy w warszawskiej Galerii Zapiecek. Wystawa czynna będzie do 15 marca.
(PAP)


Fiodor Dostojewski na Śląskich deskach

TEATR Premiera "Zbrodni i kary" Fiodora Dostojewskiego w adaptacji i reżyserii Bogdana Cioska odbędzie się w piątek w Teatrze
Autorzy żądają 99,7 mln. Uważają, że taka suma zapewni ledwie trzyprocentowy wzrost ich płac. Oburzenie twórców wywołał też projekt obniżenia gaży za powtórki.<br>Tegoroczne nagrody otrzymali: Keneth Lonergan za najlepszy scenariusz oryginalny do "You Can Count on Me" oraz "Traffic" Stephena Gaghana, uznany przez członków stowarzyszenia za najlepszy scenariusz adaptowany.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>Prace klanu Czeczotów Andrzej Czeczot i jego syn Rafał prezentują od wczoraj swoje obrazy w warszawskiej Galerii Zapiecek. Wystawa czynna będzie do 15 marca.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Fiodor Dostojewski na Śląskich deskach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TEATR&lt;/&gt; Premiera "Zbrodni i kary" Fiodora Dostojewskiego w adaptacji i reżyserii Bogdana Cioska odbędzie się w piątek w Teatrze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!