Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Siedlecki
Nr: 35
Miejsce wydania: Siedlce
Rok: 1997
Polska Leszka Knapa?
- Jest bezpieczna, normalniejsza i sprawiedliwa jednakowo dla wszystkich. A tak dokładniej - będę walczył o praktyczną realizację konstytucyjnych praw do bezpłatnej nauki i opieki społecznej, o zwiększenie uprawnień dla samorządów, o reformę systemu podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych, o zwiększenie opłacalności produkcji rolnej i w końcu o rozliczenie aferzystów.
I ostatnie pytanie: ma Pan odległą, bo dziewiątą pozycję na liście wyborczej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w siedleckim okręgu wyborczym. którego z konkurentów obawia się Pan najbardziej? Na jakich wyborców liczy Pan 21 września?
- Dziewiątka to dla mnie szczęśliwa cyfra. to numer kolejnego miesiąca - września - który jak do tej pory wspominam
Polska Leszka Knapa?<br>- Jest bezpieczna, normalniejsza i sprawiedliwa jednakowo dla wszystkich. A tak dokładniej - będę walczył o praktyczną realizację konstytucyjnych praw do bezpłatnej nauki i opieki społecznej, o zwiększenie uprawnień dla samorządów, o reformę systemu podatkowego i systemu ubezpieczeń społecznych, o zwiększenie opłacalności produkcji rolnej i w końcu o rozliczenie aferzystów.<br>I ostatnie pytanie: ma Pan odległą, bo dziewiątą pozycję na liście wyborczej Sojuszu Lewicy Demokratycznej w siedleckim okręgu wyborczym. którego z konkurentów obawia się Pan najbardziej? Na jakich wyborców liczy Pan 21 września?<br>- Dziewiątka to dla mnie szczęśliwa cyfra. to numer kolejnego miesiąca - września - który jak do tej pory wspominam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego