Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
jest zniszczony, a przemyt kokainy zatrzymany... na jakiś czas.

ERLING SÖDERSTRÖM/mwnkalejdoskopGłosowanie również w sieci

INTERNET Być może już za dwa lata Estończycy będą mogli uczestniczyć w wyborach za pośrednictwem Internetu. Rządowy projekt ustawy w tej sprawie wpłynął we wtorek do parlamentu w Tallinie.
Głosowanie przez Internet, jako alternatywne do tradycyjnego, może być wprowadzone już podczas wyborów parlamentarnych w 2003 roku - ocenia estoński minister sprawiedliwości Mart Rask.
(PAP)Prostytucja lepsza od kinematografii

OBYCZAJE Prostytucja na Wyspach Brytyjskich przynosi rocznie 770 mln funtów dochodu, czyli więcej niż tamtejsza kinematografia - wynika z raportu Królewskiego Towarzystwa Ekonomicznego.
Obliczono, że co roku Brytyjczycy
jest zniszczony, a przemyt kokainy zatrzymany... na jakiś czas.<br><br>&lt;au&gt;ERLING SÖDERSTRÖM/mwn&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=10&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Głosowanie również w sieci&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;INTERNET&lt;/&gt; Być może już za dwa lata Estończycy będą mogli uczestniczyć w wyborach za pośrednictwem Internetu. Rządowy projekt ustawy w tej sprawie wpłynął we wtorek do parlamentu w Tallinie.<br>Głosowanie przez Internet, jako alternatywne do tradycyjnego, może być wprowadzone już podczas wyborów parlamentarnych w 2003 roku - ocenia estoński minister sprawiedliwości Mart Rask.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Prostytucja lepsza od kinematografii&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OBYCZAJE&lt;/&gt; Prostytucja na Wyspach Brytyjskich przynosi rocznie 770 mln funtów dochodu, czyli więcej niż tamtejsza kinematografia - wynika z raportu Królewskiego Towarzystwa Ekonomicznego.<br>Obliczono, że co roku Brytyjczycy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego