Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
mas. Amadeus Chamber Orchestra to klasyczny ansambl, który wraz z Alem postanowił zaproponować masom mieszankę jazzu i klasyki. W ramach cyklu "Era Jazzu" wystąpią 28.10 w Teatrze Wielkim - Poznań, 29.10 w Teatrze Polskim - Wrocław i 30.10 w Teatrze Roma - Warszawa.


Milo kurtis i drum freaks - nowa płyta alternatywnych jazzmanów
Nazwa zespołu jest myląca, ale na szczęście nie mamy tu do czynienia z grupą obłąkanych prekusistów, a z czołówką muzyków polskiej alternatywy jazzowej (Kiniorski, Yanina, Iwicki i lider Milo Kurtis). Płyta stanowi zapis koncertu w Trójce i zawiera rozpisaną na długie somnambuliczne frazy pięknie improwizowaną muzykę.
Cosmo: Twoje nazwisko
mas. Amadeus Chamber Orchestra to klasyczny ansambl, który wraz z Alem postanowił zaproponować masom mieszankę jazzu i klasyki. W ramach cyklu "Era Jazzu" wystąpią 28.10 w Teatrze Wielkim - Poznań, 29.10 w Teatrze Polskim - Wrocław i 30.10 w Teatrze Roma - Warszawa.<br><br><br>Milo kurtis i drum freaks - nowa płyta alternatywnych jazzmanów<br>Nazwa zespołu jest myląca, ale na szczęście nie mamy tu do czynienia z grupą obłąkanych prekusistów, a z czołówką muzyków polskiej alternatywy jazzowej (Kiniorski, Yanina, Iwicki i lider Milo Kurtis). Płyta stanowi zapis koncertu w Trójce i zawiera rozpisaną na długie somnambuliczne frazy pięknie improwizowaną muzykę.<br>Cosmo: Twoje nazwisko
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!