Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
artystów łączą w sobie dwie tradycje - hipisowski idealizm i punkową furię, czyli to, co w rocku zdarzyło się najlepszego.

Mission Impossible 2

Najbardziej niemożliwe w tego typu filmach są sekwencje efektów specjalnych. Muzyka towarzysząca zmaganiom agentów to czołówka zespołów, które mimo kontraktów z dużymi firmami starają się zachować status twórców alternatywnych. Rozrzut stylistyczny dość poważny - od zgrzytliwych Butthole Surfers i Metalliki do spokojniejszych pań - Tori Amos i Zap Mama. Warto posłuchać dla otwierającej płytę wersji słynnego "misyjnego" tematu muzycznego w motorycznej interpretacji popularnej teraz grupy Limp Bizkit.

King Crimson The Construkction of Light

Przez lata artyści tworzący King Crimson przyzwyczaili nas
artystów łączą w sobie dwie tradycje - hipisowski idealizm i punkową furię, czyli to, co w rocku zdarzyło się najlepszego.<br><br>&lt;tit&gt;Mission Impossible 2&lt;/&gt;<br><br>Najbardziej niemożliwe w tego typu filmach są sekwencje efektów specjalnych. Muzyka towarzysząca zmaganiom agentów to czołówka zespołów, które mimo kontraktów z dużymi firmami starają się zachować status twórców alternatywnych. Rozrzut stylistyczny dość poważny - od zgrzytliwych Butthole Surfers i Metalliki do spokojniejszych pań - Tori Amos i Zap Mama. Warto posłuchać dla otwierającej płytę wersji słynnego "misyjnego" tematu muzycznego w motorycznej interpretacji popularnej teraz grupy Limp Bizkit.<br><br>&lt;tit&gt;King Crimson The Construkction of Light&lt;/&gt;<br><br>Przez lata artyści tworzący King Crimson przyzwyczaili nas
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego