Rok: 2001
1944 r. Majątek ten (ok. 2 mld USD) nigdy nie został zwrócony.
(PAP)

To już piąty mecz na piątkę

Warszawa Polscy piłkarze pokonali wczoraj Armenię 4:0. W pięciu meczach eliminacji do mistrzostw świata biało-czerwoni wciąż nie ponieśli porażki i prowadzą w swojej grupie.
Biało-czerwoni rozpoczęli mecz z animuszem, w 14. min na polu karnym Armenii sfaulowany został najlepszy zawodnik na boisku, Paweł Kryszałowicz. Rzut karny pewnie wykorzystał Michał Żewłakow.
Dobrą grę Polaków w I połowie zwięczył gol Emmanuela Olisadebe. Czarnoskóry piłkarz po podaniu Marka Koźmińskiego głową pokonał bramkarza gości.
W II połowie inicjatywę przejęli Ormianie, jeden z ich
1944 r. Majątek ten (ok. 2 mld USD) nigdy nie został zwrócony.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;To już piąty mecz na piątkę&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt; Polscy piłkarze pokonali wczoraj Armenię 4:0. W pięciu meczach eliminacji do mistrzostw świata biało-czerwoni wciąż nie ponieśli porażki i prowadzą w swojej grupie.<br>Biało-czerwoni rozpoczęli mecz z animuszem, w 14. min na polu karnym Armenii sfaulowany został najlepszy zawodnik na boisku, Paweł Kryszałowicz. Rzut karny pewnie wykorzystał Michał Żewłakow.<br>Dobrą grę Polaków w I połowie zwięczył gol Emmanuela Olisadebe. Czarnoskóry piłkarz po podaniu Marka Koźmińskiego głową pokonał bramkarza gości.<br>W II połowie inicjatywę przejęli Ormianie, jeden z ich