Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
filmu "O każdej porze", zrealizowanego według scenariusza Andrzeja Kostenki i Michała Jagiełły. Film będzie można zobaczyć w Zakopanem na początku listopada w siedzibie Związku Podhalan.
16 grudnia w Bibliotece Narodowej w Warszawie zostanie otwarta wystawa pt. "Ratownictwo tatrzańskie w literaturze polskiej", którą będzie można oglądać do końca lutego 2000 r.
(ar)Wyprawa na Annapurnę znowu odłożona

W tym roku nie wyruszy już w Himalaje Tatranská horolezecká expedicia, której celem miało być wejście na jeden z dwóch niezdobytych jeszcze przez Słowaków szczytów ośmiotysięcznych, a mianowicie na Annapurnę (8091m).
Początkowo wyprawa miała wyruszyć na wiosnę, jednak trudności finansowe zmusiły jej uczestników do przełożenia
filmu "O każdej porze", zrealizowanego według scenariusza Andrzeja Kostenki i Michała Jagiełły. Film będzie można zobaczyć w Zakopanem na początku listopada w siedzibie Związku Podhalan.<br>16 grudnia w Bibliotece Narodowej w Warszawie zostanie otwarta wystawa pt. "Ratownictwo tatrzańskie w literaturze polskiej", którą będzie można oglądać do końca lutego 2000 r.<br>&lt;au&gt;(ar)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wyprawa na Annapurnę znowu odłożona&lt;/tit&gt;<br><br>W tym roku nie wyruszy już w Himalaje &lt;foreign&gt;Tatranská horolezecká expedicia&lt;/&gt;, której celem miało być wejście na jeden z dwóch niezdobytych jeszcze przez Słowaków szczytów ośmiotysięcznych, a mianowicie na Annapurnę (8091m).<br>Początkowo wyprawa miała wyruszyć na wiosnę, jednak trudności finansowe zmusiły jej uczestników do przełożenia
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego