Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.27
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
czerwca 1996 roku w Stuttgarcie (1:0).
Voeller podkreśla, że faworytem są Francuzi. W 2000 roku mistrzowie świata i Europy rozegrali 17 meczów, z których przegrali jeden - podczas ME, gdy ulegli w grupie Holandii 2:3.
Mecz rozpocznie się o godz. 20.45 (transmisja w TVP 2). Poprowadzi go włoski arbiter Alfredo Trentalange.
(PAP)Łowca goli myśli o końcu kariery

PIŁKA NOŻNA Oliver Bierhoff najpóźniej za dwa lata zakończy karierę sportową. Ze swoich planów zwierzył się niemieckiej gazecie "Bild am Sonntag".
(PAP)Seles i Philippoussis zwyciężyli w finałach

TENIS Monika Seles wygrała turniej w Oklahoma City (suma nagród 170 tys. USD
czerwca 1996 roku w Stuttgarcie (1:0).<br>Voeller podkreśla, że faworytem są Francuzi. W 2000 roku mistrzowie świata i Europy rozegrali 17 meczów, z których przegrali jeden - podczas ME, gdy ulegli w grupie Holandii 2:3.<br>Mecz rozpocznie się o godz. 20.45 (transmisja w TVP 2). Poprowadzi go włoski arbiter Alfredo Trentalange.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Łowca goli myśli o końcu kariery&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;PIŁKA NOŻNA&lt;/&gt; Oliver Bierhoff najpóźniej za dwa lata zakończy karierę sportową. Ze swoich planów zwierzył się niemieckiej gazecie "Bild am Sonntag".<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Seles i Philippoussis zwyciężyli w finałach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;TENIS&lt;/&gt; Monika Seles wygrała turniej w Oklahoma City (suma nagród 170 tys. USD
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego