Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
28 l.)
Francuski tenisista został pierwszym w nowym roku liderem ATP Champions Race. Do tej klasyfikacji zaliczane są tylko punkty wywalczone w turniejach w danym roku kalendarzowym. Ośmiu najlepszych graczy pod koniec roku bierze udział w turnieju Masters Cup. Escude w sobotę wygrał zawody w Doha.
UPADKI
Paul Durkin
Angielski arbiter dwukrotnie skompromitował się podczas meczu Manchesteru Utd z Newcastle. Nie podyktował rzutu karnego po faulu bramkarza Czerwonych Diabłów Tima Howarda na Alanie Shearerze i nie uznał bramki, prawidłowo zdobytej przez gospodarzy. Durkin to sędzia klasy międzynarodowej.

Real już nie jest najlepszy
Real Madryt ma gorsze dni. W ostatniej kolejce rundy
28 l.)&lt;/&gt;<br>Francuski tenisista został pierwszym w nowym roku liderem ATP Champions Race. Do tej klasyfikacji zaliczane są tylko punkty wywalczone w turniejach w danym roku kalendarzowym. Ośmiu najlepszych graczy pod koniec roku bierze udział w turnieju Masters Cup. Escude w sobotę wygrał zawody w Doha.<br>&lt;tit1&gt;UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Paul Durkin&lt;/&gt;<br>Angielski arbiter dwukrotnie skompromitował się podczas meczu Manchesteru Utd z Newcastle. Nie podyktował rzutu karnego po faulu bramkarza Czerwonych Diabłów Tima Howarda na Alanie Shearerze i nie uznał bramki, prawidłowo zdobytej przez gospodarzy. Durkin to sędzia klasy międzynarodowej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Real już nie jest najlepszy&lt;/&gt;<br>Real Madryt ma gorsze dni. W ostatniej kolejce rundy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego