Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
przy obsadzie w następnych kolejkach.
Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej w ekstraklasie piłkarskiej pojawiły się kontrowersyjne oceny pracy niektórych arbitrów. Uwagi dotyczyły Krzysztofa Zdunka, który prowadził mecz Ruchu Radzionków z Wisłą Kraków i Piotra Wieczerzaka, sędziego głównego spotkania Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów.
Wydział Dyscypliny PZPN zajmie się natomiast sprawą arbitra spotkania Polonii Warszawa z Amiką - Krzysztofa Słupika. Według piłkarzy z Wronek sędzia odzywał się do nich w sposób obraźliwy.

(PAP)Jest pierwsza grupa zawodowa MTB

kolarstwo Lotto PZU S.A. Warszawa jest pierwszą polską grupą zawodową w kolarstwie górskim. Dyrektorem sportowym został Andrzej Piątek.
Ekipa z Warszawy rozpoczyna starty w
przy obsadzie w następnych kolejkach.<br>Po pierwszej kolejce rundy rewanżowej w ekstraklasie piłkarskiej pojawiły się kontrowersyjne oceny pracy niektórych arbitrów. Uwagi dotyczyły Krzysztofa Zdunka, który prowadził mecz Ruchu Radzionków z Wisłą Kraków i Piotra Wieczerzaka, sędziego głównego spotkania Widzewa Łódź i Ruchu Chorzów.<br>Wydział Dyscypliny PZPN zajmie się natomiast sprawą arbitra spotkania Polonii Warszawa z Amiką - Krzysztofa Słupika. Według piłkarzy z Wronek sędzia odzywał się do nich w sposób obraźliwy.<br><br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Jest pierwsza grupa zawodowa MTB&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kolarstwo&lt;/&gt; Lotto PZU S.A. Warszawa jest pierwszą polską grupą zawodową w kolarstwie górskim. Dyrektorem sportowym został Andrzej Piątek.<br>Ekipa z Warszawy rozpoczyna starty w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego