Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
to przyjemność. Oczywiście, zwykle łatwiej obronić się przed wrogami niż przed własną rodziną, ale musisz po prostu opracować sobie taktykę bądź uprzejma, serdeczna i nieustępliwa. Myślę, że teściowa szybko zorientuje się, gdzie wytyczasz granice waszej prywatności i nauczy się je respektować. W miarę możliwości nie zmuszaj męża do przyjmowania roli arbitra w sporach między tobą a matką, gdyby dotyczyło to twoich rodziców, czułabyś się równie niezręcznie.

cosmokariera

Zaglądanie w przyszłość

Nadchodzący koniec wieku sprawia, że coraz więcej ludzi chce wiedzieć, co zapisane jest w gwiazdach. Może nauczysz się z nich czytać?
Wróżka, kabalarka, astrolożka, przepowiadaczka przyszłości - to zawód? Tak. Jeśli posiadasz
to przyjemność. Oczywiście, zwykle łatwiej obronić się przed wrogami niż przed własną rodziną, ale musisz po prostu opracować sobie taktykę bądź uprzejma, serdeczna i nieustępliwa. Myślę, że teściowa szybko zorientuje się, gdzie wytyczasz granice waszej prywatności i nauczy się je respektować. W miarę możliwości nie zmuszaj męża do przyjmowania roli arbitra w sporach między tobą a matką, gdyby dotyczyło to twoich rodziców, czułabyś się równie niezręcznie.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=34-35&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;cosmokariera&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zaglądanie w przyszłość&lt;/&gt;<br><br>Nadchodzący koniec wieku sprawia, że coraz więcej ludzi chce wiedzieć, co zapisane jest w gwiazdach. Może nauczysz się z nich czytać?<br>Wróżka, kabalarka, &lt;orig&gt;astrolożka&lt;/&gt;, &lt;orig&gt;przepowiadaczka&lt;/&gt; przyszłości - to zawód? Tak. Jeśli posiadasz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego