Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.12 (36)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
mogą przyprawić o zawrót głowy. Polski deputowany na asystentów dostanie miesięcznie aż 60 tys. zł! Może nimi obdzielić kilku pomagierów, albo uszczęśliwić jednego wybrańca. Kto wygra los na loterii?
Janusz Lewandowski (52 l.) z Platformy Obywatelskiej deklaruje, że da szansę młodym. Ale starsi też nie rezygnują. Emil Zastawny (55 l.), asystent Jerzego Jaskierni (53 l.), zarabia dziś w kieleckim biurze posła SLD ok. 2 tys. zł miesięcznie. Służy swemu szefowi już 14 lat. Był ogromnie zaskoczony, kiedy mu powiedzieliśmy, że wkrótce może zostać milionerem: - Jeszcze o tym z szefem nie rozmawialiśmy - odpowiada.
- Ja chcę mieć trzech asystentów, których wyłonię w konkursie
mogą przyprawić o zawrót głowy. Polski deputowany na asystentów dostanie miesięcznie aż 60 tys. zł! Może nimi obdzielić kilku pomagierów, albo uszczęśliwić jednego wybrańca. Kto wygra los na loterii?<br>Janusz Lewandowski (52 l.) z Platformy Obywatelskiej deklaruje, że da szansę młodym. Ale starsi też nie rezygnują. Emil Zastawny (55 l.), asystent Jerzego Jaskierni (53 l.), zarabia dziś w kieleckim biurze posła SLD ok. 2 tys. zł miesięcznie. Służy swemu szefowi już 14 lat. Był ogromnie zaskoczony, kiedy mu powiedzieliśmy, że wkrótce może zostać milionerem: &lt;q&gt;- Jeszcze o tym z szefem nie rozmawialiśmy&lt;/&gt; - odpowiada.<br>&lt;q&gt;- Ja chcę mieć trzech asystentów, których wyłonię w konkursie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego