Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Focus.Poznać i zrozumieć świat
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
Mięśnie obniżające kąciki ust malują wyraz cierpienia. Minę nadąsaną mamy wtedy, gdy mięśnie pociągające w dół wargę dolną jednocześnie wywijają na zewnątrz, a mięsień bródkowy podnosi brodę i dolną wargę.


Specjalizacja versus specjalizacja na boisku

W systemie WM każdy piłkarz był przypisany do swojej pozycji. Obrońca miał bronić, a napastnik atakować. Graczy na poszczególnych pozycjach można było rozpoznać po budowie. Słynny prawy obrońca reprezentacji Anglii Alf Ramsey (który po latach jako trener doprowadzi ją do mistrzostwa świata) był niskim i raczej korpulentnym mężczyzną.
W systemie WM każdy piłkarz był przypisany do swojej pozycji. Obrońca miał bronić, a napastnik atakować. Graczy na
Mięśnie obniżające kąciki ust malują wyraz cierpienia. Minę nadąsaną mamy wtedy, gdy mięśnie pociągające w dół wargę dolną jednocześnie wywijają na zewnątrz, a mięsień bródkowy podnosi brodę i dolną wargę.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div type="art"&gt;&lt;tit&gt;Specjalizacja versus specjalizacja na boisku&lt;/&gt; <br><br>W systemie WM każdy piłkarz był przypisany do swojej pozycji. Obrońca miał bronić, a napastnik atakować. Graczy na poszczególnych pozycjach można było rozpoznać po budowie. Słynny prawy obrońca reprezentacji Anglii Alf Ramsey (który po latach jako trener doprowadzi ją do mistrzostwa świata) był niskim i raczej korpulentnym mężczyzną. <br>W systemie WM każdy piłkarz był przypisany do swojej pozycji. Obrońca miał bronić, a napastnik atakować. Graczy na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego