Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
komputerowo zweryfikować skuteczność wcześniej stosownych przez pacjenta leków i dobrać najlepsze dla niego specyfiki. Badanie pozwala na monitorowanie i kontrolę skuteczności procesu leczenia przez cały czas jego trwania. Co kilka tygodni można weryfikować zmiany zachodzące w organizmie po wpływem zaleconej przez lekarza kuracji.
Przed kuracją
Po kuracji
Preparaty Arkopharma Posiadające atesty w Polsce to m.in.:
LIFEPACK - "domowe sanatorium"
Doskonałe wchłanianie mikro i makroelementów, witamin, antyutleniaczy i probiotyków. Znakomicie regeneruje i odbudowuje organizm.
ANTIOX - spowalnia procesy starzenia, poprawi pamięć, silny wymiatacz wolnych rodników, profilaktyka chorób: mózgu, serca i układu krążenia.
PAX - uspokojenie, koncentracja, poprawa samopoczucia. Chroni przed nerwicami, łagodzi uczucie lęku
komputerowo zweryfikować skuteczność wcześniej stosownych przez pacjenta leków i dobrać najlepsze dla niego specyfiki. Badanie pozwala na monitorowanie i kontrolę skuteczności procesu leczenia przez cały czas jego trwania. Co kilka tygodni można weryfikować zmiany zachodzące w organizmie po wpływem zaleconej przez lekarza kuracji.<br>Przed kuracją<br>Po kuracji<br>Preparaty &lt;name type="org"&gt;Arkopharma&lt;/&gt; Posiadające atesty w Polsce to m.in.:<br>&lt;name type="prod"&gt;LIFEPACK&lt;/&gt; - "domowe sanatorium"<br>Doskonałe wchłanianie mikro i makroelementów, witamin, antyutleniaczy i probiotyków. Znakomicie regeneruje i odbudowuje organizm.<br>&lt;name type="prod"&gt;ANTIOX&lt;/&gt; - spowalnia procesy starzenia, poprawi pamięć, silny wymiatacz wolnych rodników, profilaktyka chorób: mózgu, serca i układu krążenia.<br>&lt;name type="prod"&gt;PAX&lt;/&gt; - uspokojenie, koncentracja, poprawa samopoczucia. Chroni przed nerwicami, łagodzi uczucie lęku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego