Nr: 02.09 (33)
Evertonem Holender strzelił dwie bramki. Czerwone Diabły wygrały 4:3.
- Ulżyło mi. Zdołaliśmy wygrać, bo na to zasłużyliśmy. Pierwsza połowa była
Evertonem Holender strzelił dwie bramki. Czerwone Diabły wygrały 4:3.<br>Prawie 130 tysięcy euro - tyle zarabia tygodniowo van Nistelrooy. Holender tydzień temu przedłużył kontrakt z Manchesterem do 2008 roku, chociaż miał oferty z Realu Madryt i Chelsea Londyn. W sobotę udowodnił po raz kolejny, że jest wart tych pieniędzy i awansował do "klubu stu" Manchesteru. Evertonowi strzelił dwa gole, w tym ostatniego, na wagę zwycięstwa. Czerwone Diabły prowadziły już 3:0, ale roztrwoniły przewagę. W 89. minucie było 3:3, lecz wówczas 101. gola w barwach Manchesteru zdobył Van Nistelrooy.<br>&lt;q&gt;- Ulżyło mi. Zdołaliśmy wygrać, bo na to zasłużyliśmy. Pierwsza połowa była