Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy mieszkań
Rok: 2000
ceny po: od 1,43% do 1,75%wartości mieszkania.
Poprzez realizację punktu 1 i 2 Współinwestor do chwili wybudowania mieszkania otrzymuje przychód w wysokości 35% wartości mieszkania.
3. Od chwili wybudowania mieszkania Najemca wpłaca Współinwestorowi 125 miesięcznych wpłat obejmujących:
a) wpłatę na poczet ceny sprzedaży - 0,52% wartości mieszkania
b) miesięczny czynsz najmu - 0,3% wartości mieszkania
4. Po zakończeniu okresu najmu mieszkanie przechodzi na własność Najemcy.
Wszystkie wpłaty dokonywane przez okres realizacji umowy są waloryzowane wskaźnikiem inflacji w stosunku do poziomu cen z daty zawarcia umowy najmu/zobowiązania sprzedaży .
Waloryzacja naliczana jest comiesięcznie przez Dom Development w ramach administrowania
ceny po: od 1,43% do 1,75%wartości mieszkania.<br>&lt;hi&gt;Poprzez realizację punktu 1 i 2 Współinwestor do chwili wybudowania mieszkania otrzymuje przychód w wysokości 35% wartości mieszkania.&lt;/&gt;<br>3. Od chwili wybudowania mieszkania Najemca wpłaca Współinwestorowi 125 miesięcznych wpłat obejmujących:<br>a) wpłatę na poczet ceny sprzedaży - 0,52% wartości mieszkania <br>b) miesięczny czynsz najmu - 0,3% wartości mieszkania<br>4. Po zakończeniu okresu najmu mieszkanie przechodzi na własność Najemcy.<br>Wszystkie wpłaty dokonywane przez okres realizacji umowy są waloryzowane wskaźnikiem inflacji w stosunku do poziomu cen z daty zawarcia umowy najmu/zobowiązania sprzedaży .<br>Waloryzacja naliczana jest comiesięcznie przez Dom Development w ramach administrowania
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego