Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.09 (7)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jak dorosłych i grozi im do 25 lat więzienia.
SJ

Co "te rzeczy" robią w sklepie spożywczym?
Dwa różowe penisy stoją między tabliczkami z czekolady w sklepie przy ulicy Prostej w Olsztynie.
- Z czego robicie aferę? Przecież ten wyrób został dopuszczony do sprzedaży. W kioskach ruchu pełno gazet z gołymi babami, a wy czepiacie się czekolady? - dziwił się właściciel sklepu.
Czekoladowe penisy produkuje firma z Opalenicy koło Poznania. W Olsztynie sprzedawane są obok domu posłanki koła Porozumienia Polskiego Haliny Nowiny-Konopczyny (65 l.), matki siedmiorga dzieci.
- Jestem oburzona, że wśród chleba i lizaków dla dzieci jest sprzedawana wulgarna imitacja części ciała
jak dorosłych i grozi im do 25 lat więzienia.<br>&lt;au&gt;SJ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Co "te rzeczy" robią w sklepie spożywczym?&lt;/&gt;<br>Dwa różowe penisy stoją między tabliczkami z czekolady w sklepie przy ulicy Prostej w Olsztynie.<br>&lt;q&gt;- Z czego robicie aferę? Przecież ten wyrób został dopuszczony do sprzedaży. W kioskach ruchu pełno gazet z gołymi babami, a wy czepiacie się czekolady?&lt;/&gt; - dziwił się właściciel sklepu.<br>Czekoladowe penisy produkuje firma z Opalenicy koło Poznania. W Olsztynie sprzedawane są obok domu posłanki koła Porozumienia Polskiego Haliny Nowiny-Konopczyny (65 l.), matki siedmiorga dzieci.<br>&lt;q&gt;- Jestem oburzona, że wśród chleba i lizaków dla dzieci jest sprzedawana wulgarna imitacja części ciała
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego