Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 23
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
samochodowym w sposób straszny - o czym wiedzą wszyscy, prócz UM Zakopane - i od aut dużego tonażu - zdewastowana.
W związku z samowolną budową targowiska w miejscu byłej rzeźni, wbrew Prawu Budowlanemu, z naruszeniem przepisów p.poż., skierowano pisma protestujące do: Rady Miasta (bez odpowiedzi), do Urzędu Miasta (bez odpowiedzi), do Prokuratury (bez przymusu wstrzymania prac) do Policji (nie nasza sprawa), do Straży Pożarnej (nie nasza sprawa). Tak więc prawo karne jest tylko dla nas, mieszkańców.
W związku z takimi działaniami naszych władz - jestem za rozpisaniem referendum w sprawie wyboru nowych, skoro te działają przeciw nam i prawu!
prof. Andrzej Bachleda TadziakKronika regionalna
samochodowym w sposób straszny - o czym wiedzą wszyscy, prócz UM Zakopane - i od aut dużego tonażu - zdewastowana.<br>W związku z samowolną budową targowiska w miejscu byłej rzeźni, wbrew Prawu Budowlanemu, z naruszeniem przepisów p.poż., skierowano pisma protestujące do: Rady Miasta (bez odpowiedzi), do Urzędu Miasta (bez odpowiedzi), do Prokuratury (bez przymusu wstrzymania prac) do Policji (nie nasza sprawa), do Straży Pożarnej (nie nasza sprawa). Tak więc prawo karne jest tylko dla nas, mieszkańców.<br>W związku z takimi działaniami naszych władz - jestem za rozpisaniem referendum w sprawie wyboru nowych, skoro te działają przeciw nam i prawu!<br>&lt;au&gt;prof. Andrzej Bachleda Tadziak&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kronika regionalna
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego