Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dwutygodnik Szczecinecki Temat
Nr: 329
Miejsce wydania: Szczecinek
Rok: 2002
Odwołanie starosty niczego w dotychczasowym układzie koalicyjnym nie zmieniło. Nadal obowiązuje reguła: nasz starosta, wasze rządy.

marzec 2000

Szczególne traktowanie
Co ma do wydarzeń w szczecineckim Starostwie tak przez Pana postrzegana demokracja w lokalnym SLD? - Moim zdaniem - mówi Waldemar Subocz członek Unii Pracy - nic się nie dzieje w szczecineckim SLD bez wiedzy i aprobaty lidera SLD. Na użytek publiczny są wielkie słowa o szacunku dla człowieka, a tak naprawdę robi się zupełnie coś innego: bez liczenia się z opinią publiczną, z jej odczuciem zdrowego rozsądku odwołuje się starostę bez podania przyczyn.

maj 200

Rekomendowana
demokracja powiatowa
(..)Liczyłem się z tym - mówi Janusz
Odwołanie starosty niczego w dotychczasowym układzie koalicyjnym nie zmieniło. Nadal obowiązuje reguła: nasz starosta, wasze rządy.<br><br>marzec 2000<br><br>&lt;tit&gt;Szczególne traktowanie&lt;/&gt;<br> Co ma do wydarzeń w szczecineckim Starostwie tak przez Pana postrzegana demokracja w lokalnym SLD? - Moim zdaniem - mówi Waldemar Subocz członek Unii Pracy - nic się nie dzieje w szczecineckim SLD bez wiedzy i aprobaty lidera SLD. Na użytek publiczny są wielkie słowa o szacunku dla człowieka, a tak naprawdę robi się zupełnie coś innego: bez liczenia się z opinią publiczną, z jej odczuciem zdrowego rozsądku odwołuje się starostę bez podania przyczyn. <br><br>maj 200<br><br>&lt;tit&gt;Rekomendowana <br>demokracja powiatowa&lt;/&gt;<br> (..)Liczyłem się z tym - mówi Janusz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego