Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.15 (12)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zatrzymała także żonę i jedną z córek Madejaka.
- Madejakowie byli dla mnie wzorową rodzinną. Nie mieści mi się w głowie to, co się dzieje. Z drugiej strony nie ma dymu bez ognia - mówi menedżer Cofidisu Alain Bondue.
Cztery lata temu Madejak podpisał zobowiązanie, że nie będzie podawał żadnych leków kolarzom bez wiedzy lekarza Cofidisu. Na żądanie Bondue masażysta wrócił do Francji z obozu ekipy w Hiszpanii i oddał się w ręce policji. Prokuratorzy uważają go za mózg siatki handlarzy środkami dopingowymi we Francji.


Derby Nowego Jorku
Nowy Jork
New York Rangers pokonali drużynę Mariusza Czerkawskiego - New York Islanders 4:1. Czerkawski
zatrzymała także żonę i jedną z córek Madejaka.<br>&lt;q&gt;- Madejakowie byli dla mnie wzorową rodzinną. Nie mieści mi się w głowie to, co się dzieje. Z drugiej strony nie ma dymu bez ognia&lt;/&gt; - mówi menedżer Cofidisu Alain Bondue.<br>Cztery lata temu Madejak podpisał zobowiązanie, że nie będzie podawał żadnych leków kolarzom bez wiedzy lekarza Cofidisu. Na żądanie Bondue masażysta wrócił do Francji z obozu ekipy w Hiszpanii i oddał się w ręce policji. Prokuratorzy uważają go za mózg siatki handlarzy środkami dopingowymi we Francji.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TŁ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Derby Nowego Jorku&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowy Jork&lt;/&gt;<br>New York Rangers pokonali drużynę Mariusza Czerkawskiego - New York Islanders 4:1. Czerkawski
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego