Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Rok: 2001
skoczni w Innsbrucku, która ma zostać ukończona na początku grudnia bieżącego roku. 4 stycznia 2002 roku na nowym obiekcie ma się odbyć jeden z konkursów Turnieju Czterech Skoczni.
(PAP)

Nowosada uznany za najlepszego

BOKS 23-letni Mirosław Nowosada (Hetman Białystok) został uznany najlepszym pięściarzem mistrzostw Polski. W finale kategorii lekkośredniej białostoczanin (71 kg) pokonał 15:8 Marcina Piątkowskiego (Start Włocławek).
Spośród warszawiaków złoto wywalczyli zawodnicy stołecznej Gwardii: Marcin Jaworek (48 kg) i Paweł Kakietek (75 kg).
(PAP)

Kwan ponownie najlepsza

Polscy łyżwiarze wypadli na mistrzostwach świata poniżej oczekiwań kibiców

W Vancouver nie obyło się bez niespodzianek. Tylko Michelle Kwan obroniła tytuł
skoczni w Innsbrucku, która ma zostać ukończona na początku grudnia bieżącego roku. 4 stycznia 2002 roku na nowym obiekcie ma się odbyć jeden z konkursów Turnieju Czterech Skoczni.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Nowosada uznany za najlepszego&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;BOKS&lt;/&gt; 23-letni Mirosław Nowosada (Hetman Białystok) został uznany najlepszym pięściarzem mistrzostw Polski. W finale kategorii lekkośredniej białostoczanin (71 kg) pokonał 15:8 Marcina Piątkowskiego (Start Włocławek).<br>Spośród warszawiaków złoto wywalczyli zawodnicy stołecznej Gwardii: Marcin Jaworek (48 kg) i Paweł Kakietek (75 kg).<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kwan ponownie najlepsza&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Polscy łyżwiarze wypadli na mistrzostwach świata poniżej oczekiwań kibiców&lt;/&gt;<br><br>W Vancouver nie obyło się bez niespodzianek. Tylko Michelle Kwan obroniła tytuł