Nr: 12.04 (9)
D Ligi Mistrzyń. Wysoko przegrały też piłkarki ręczne Piotrcovii Piotrków Tryb., które w pierwszym meczu 3. rundy Pucharu Federacji uległy rosyjskiej Astrachanoczce 22:36 (10:18). Mecz rewanżowy odbędzie się w sobotę 17 stycznia w Piotrkowie Tryb.

Sikora spadł w generalnej
POKLJUKA
Polski biathlonista Tomasz Sikora zajął 21. miejsce w biegu na 15 kilometrów zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Wygrał Norweg Halvard Hanevold. W klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Francuz Raphael Poiree. W klasyfikacji generalnej Polak spadł z 10. na 12 miejsce.

Arcybiskup Genui komentatorem
Genua
69-letni arcybiskup Genui, Tarcisio Bertone, zadebiutował w niedzielę w roli eksperta piłkarskiego, komentując na
D Ligi Mistrzyń. Wysoko przegrały też piłkarki ręczne Piotrcovii Piotrków Tryb., które w pierwszym meczu 3. rundy Pucharu Federacji uległy rosyjskiej Astrachanoczce 22:36 (10:18). Mecz rewanżowy odbędzie się w sobotę 17 stycznia w Piotrkowie Tryb.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Sikora spadł w generalnej&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;POKLJUKA&lt;/&gt;<br>Polski biathlonista Tomasz Sikora zajął 21. miejsce w biegu na 15 kilometrów zaliczanym do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Wygrał Norweg Halvard Hanevold. W klasyfikacji generalnej PŚ prowadzi Francuz Raphael Poiree. W klasyfikacji generalnej Polak spadł z 10. na 12 miejsce.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Arcybiskup Genui komentatorem&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Genua&lt;/&gt;<br>69-letni arcybiskup Genui, Tarcisio Bertone, zadebiutował w niedzielę w roli eksperta piłkarskiego, komentując na