Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 07
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
nią słowo to "odpowiedzialność". Nawet gdy opowiada o dawnej pracy głównego dietetyka w szpitalu psychiatrycznym w Międzyrzecu, podkreśla, że było to "bardzo odpowiedzialne zajęcie: ponad stu pacjentów". Perfekcjonistka.
- Trening musi być jednakowy, bo przyroda nie robi wyjątków: nie ma tak, że bagno wciąga faceta, a "wypluwa" dziewczynę - mówi rzeczowo.
Inna blondynka w czarnych bojówkach i koszulce, która właśnie zakłada dźwignię jakiemuś osiłkowi, to Ewa Panasiuk, uczennica policealnego studium detektywów i agentów ochrony w Białymstoku. Dziś w tego typu szkołach na każdym roku jest kilkudziesięciu mężczyzn i dwie-trzy dziewczyny.
- Pierwsze, co usłyszałyśmy, to pytanie: "Po co tu przyszłyście?" - wspomina Ewa Panasiuk
nią słowo to "odpowiedzialność". Nawet gdy opowiada o dawnej pracy głównego dietetyka w szpitalu psychiatrycznym w Międzyrzecu, podkreśla, że było to "bardzo odpowiedzialne zajęcie: ponad stu pacjentów". Perfekcjonistka.<br>- Trening musi być jednakowy, bo przyroda nie robi wyjątków: nie ma tak, że bagno wciąga faceta, a "wypluwa" dziewczynę - mówi rzeczowo.<br>Inna blondynka w czarnych bojówkach i koszulce, która właśnie zakłada dźwignię jakiemuś osiłkowi, to Ewa Panasiuk, uczennica policealnego studium detektywów i agentów ochrony w Białymstoku. Dziś w tego typu szkołach na każdym roku jest kilkudziesięciu mężczyzn i dwie-trzy dziewczyny.<br>- Pierwsze, co usłyszałyśmy, to pytanie: "Po co tu przyszłyście?" - wspomina Ewa Panasiuk
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego