Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
Rok: 2004
1:1. Akcję prawą stroną przeprowadził Bedryj, wycofał piłkę do Jazowieckiego, który precyzyjnym uderzeniem pokonał bramkarza. W 78` akcję Bedryja skopiował Pietruszka a po jego zagraniu Maciuch trafił w poprzeczkę. W 80` ponownie poprzeczka ratuje gospodarzy przed utratą bramki po podaniu Maciucha i strzale Bedryja. Wreszcie w 82` wprowadzony na boisko Obrzut idealnie obsłużył Kłosowskiego, który zdobywa zwycięską bramkę. Od 80` gospodarze grali w "dziesiątkę" bowiem czerwoną kartką ukarany został ich obrońca. W końcowych minutach Pogoń uzyskała przewagę mądrze szanowała piłkę i pewnie utrzymała korzystny rezultat do ostatniego gwizdka sędziego. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że odniesione zostało po bardzo dobrej grze