Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
z pozwoleniem na budowę. Warunkiem jest zapewnienie, że przez trzy lata fundusz zapewni kontrakt na poziomie 10 mln zł przy koszcie jednego badania nie niższym niż 4 tys. zł.
Kowalski zapytany o opłacalność prowadzenia badań na poziomie 4 tys. zł, gdy w Bydgoszczy chcą co najmniej 6 tys., stwierdził, że bydgoskie centrum opłaciło inwestycję z kredytu, a jego obsługa kosztuje. Do tego w cenie usługi są obsługi administracyjna i lekarska. W prywatnym ZOZ, który zająłby się badaniami w Warszawie, te koszty byłyby o wiele mniejsze. Fundusz płaciłby jedynie za kompleksowe badanie.
Byłaby to alternatywa dla pomysłu wyprowadzania polskich pieniędzy do zagranicznych
z pozwoleniem na budowę. Warunkiem jest zapewnienie, że przez trzy lata fundusz zapewni kontrakt na poziomie 10 mln zł przy koszcie jednego badania nie niższym niż 4 tys. zł.<br>Kowalski zapytany o opłacalność prowadzenia badań na poziomie 4 tys. zł, gdy w Bydgoszczy chcą co najmniej 6 tys., stwierdził, że bydgoskie centrum opłaciło inwestycję z kredytu, a jego obsługa kosztuje. Do tego w cenie usługi są obsługi administracyjna i lekarska. W prywatnym ZOZ, który zająłby się badaniami w Warszawie, te koszty byłyby o wiele mniejsze. Fundusz płaciłby jedynie za kompleksowe badanie. <br>Byłaby to alternatywa dla pomysłu wyprowadzania polskich pieniędzy do zagranicznych
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego