Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
Rzym, został przyłapany na stosowaniu środków dopingujących. W jego organizmie wykryto obecność nandrolonu. Grozi mu dwuletnia dyskwalifikacja. Piłkarz był bardzo zaskoczony wynikami badania.
(PAP)Pierwsze ligowe starcie Bydgoszczy

Żużel Mistrz Polski Polonia Bydgoszcz spotka się w niedzielę w meczu drugiej kolejki ekstraligi z Włókniarzem Częstochowa. Będzie to pierwszy mecz ligowy bydgoskiego zespołu w tym sezonie. Spotkanie z pierwszej kolejki z ZKŻ Polmosem Zielona Góra zostało przełożone z powodu złego stanu toru.
(PAP)Kolarze kontra środki dopingowe

kolarstwo Organizatorzy Tour de France przyjęli trzyletni program walki z dopingiem. Zostanie on częściowo wprowadzony już w tegorocznej edycji wyścigu.
Na kilka dni przed startem
Rzym, został przyłapany na stosowaniu środków dopingujących. W jego organizmie wykryto obecność nandrolonu. Grozi mu dwuletnia dyskwalifikacja. Piłkarz był bardzo zaskoczony wynikami badania.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pierwsze ligowe starcie Bydgoszczy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Żużel&lt;/&gt; Mistrz Polski Polonia Bydgoszcz spotka się w niedzielę w meczu drugiej kolejki ekstraligi z Włókniarzem Częstochowa. Będzie to pierwszy mecz ligowy bydgoskiego zespołu w tym sezonie. Spotkanie z pierwszej kolejki z ZKŻ Polmosem Zielona Góra zostało przełożone z powodu złego stanu toru.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kolarze kontra środki dopingowe&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kolarstwo&lt;/&gt; Organizatorzy Tour de France przyjęli trzyletni program walki z dopingiem. Zostanie on częściowo wprowadzony już w tegorocznej edycji wyścigu.<br>Na kilka dni przed startem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego