Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Trybuna
Nr: 03.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
warszawskim placu Trzech Krzyży. Podobne przemarsze odbędą się też m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie. Kobiety zaprotestują już ósmy raz. (DS)

Onkologia • Oferta nowej pracowni
Pat w PET

Zarząd woj. kujawsko-pomorskiego zaapelował do prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Jerzego Millera o jak najszybsze podpisanie kontraktu z bydgoskim Centrum Onkologii na badania tomografem pozytronowym (PET-CT), wykrywające wczesne stadium raka, z ceną 6 tys. zł za usługę, jakiej zażądało centrum. To odpowiedź na groźbę NFZ, że pacjenci będą wywożeni na badania za granicę, bo tam koszty mają być niższe niż w Bydgoszczy.
Spór wydawał się nierozwiązywalny. Wczoraj NFZ
warszawskim placu Trzech Krzyży. Podobne przemarsze odbędą się też m.in. w Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi, Szczecinie. Kobiety zaprotestują już ósmy raz. (DS)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Onkologia &#149; Oferta nowej pracowni<br>Pat w PET&lt;/&gt;<br><br>Zarząd woj. kujawsko-pomorskiego zaapelował do prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia Jerzego Millera o jak najszybsze podpisanie kontraktu z bydgoskim Centrum Onkologii na badania tomografem pozytronowym (PET-CT), wykrywające wczesne stadium raka, z ceną 6 tys. zł za usługę, jakiej zażądało centrum. To odpowiedź na groźbę NFZ, że pacjenci będą wywożeni na badania za granicę, bo tam koszty mają być niższe niż w Bydgoszczy. <br>Spór wydawał się nierozwiązywalny. Wczoraj NFZ
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego