Typ tekstu: Książka
Tytuł: Wyjść z matni
Rok: 1994
Pomyśl tylko, gdybyś z tym wszystkim został sam". Inny zaraz dodał: "Tutaj możesz przynajmniej o tym powiedzieć". I tak kolejno: "Stary, przecież masz nas, razem na pewno nie zginiemy".
Anka: Nie ulega wątpliwości, że samemu można utrzymywać abstynencję, chociaż udaje się to dosyć rzadko. Ale samotne trzeźwienie - to już brzmi całkiem nieprawdopodobnie.
Monika: Pokazywaliście mi przy różnych okazjach korzyści, jakie wynikają z pracy i przebywania w grupie osób z podobnym problemem. Moglibyście to jakoś zebrać?
Anka: Mogę przytoczyć tutaj garść opinii. Zadawałam różnym osobom, które przechodziły terapię odwykową, pytanie: do czego jest potrzebna grupa? Wybrałam te odpowiedzi, które się z grubsza
Pomyśl tylko, gdybyś z tym wszystkim został sam"&lt;/&gt;. Inny zaraz dodał: &lt;q&gt;"Tutaj możesz przynajmniej o tym powiedzieć". &lt;/&gt; I tak kolejno: &lt;q&gt;"Stary, przecież masz nas, razem na pewno nie zginiemy".&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Nie ulega wątpliwości, że samemu można utrzymywać abstynencję, chociaż udaje się to dosyć rzadko. Ale samotne trzeźwienie - to już brzmi całkiem nieprawdopodobnie.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Monika: Pokazywaliście mi przy różnych okazjach korzyści, jakie wynikają z pracy i przebywania w grupie osób z podobnym problemem. Moglibyście to jakoś zebrać?&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Anka: Mogę przytoczyć tutaj garść opinii. Zadawałam różnym osobom, które przechodziły terapię odwykową, pytanie: do czego jest potrzebna grupa? Wybrałam te odpowiedzi, które się z grubsza
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!