Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o pracy, urlopie, organizacji komunii
Rok powstania: 2001
zabawę. Ale tak naprawdę między sobą rywalizują. Wystarczy. I naprawdę widziałam babkę rzeczywiście. Może nie jest od razu drobinka, ale już na pewno dziesięć kilo, dziesięć, dwanaście kilo poszło. To jak dla kobiety, to jest uważam bardzo dużo. Spokojnie przez te pięć czy siedem miesięcy, więc uważam, że w normie chudnie i i jest to fajne.
Świetne.
ze względu na tą... samoobrona samoobrona, ale chyba ze względu na i ze względu na swój może kręgosłup, nogi też bym chętnie poszła.
Znaczy nie wiem, czy samoobrona na kręgosłup akurat, wie pani. Wydaje mi się, że na sprawność sylwetki tak.
Ja powiem tak
zabawę. Ale tak naprawdę między sobą rywalizują. Wystarczy. I naprawdę widziałam babkę rzeczywiście. Może nie jest od razu drobinka, ale już na pewno dziesięć kilo, dziesięć, dwanaście kilo poszło. To jak dla kobiety, to jest uważam bardzo dużo. Spokojnie przez te pięć czy siedem miesięcy, więc uważam, że w normie chudnie i i jest to fajne. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Świetne. &lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;&lt;gap&gt; ze względu na tą... samoobrona samoobrona, ale chyba ze względu na &lt;gap&gt; i ze względu na swój może kręgosłup, nogi też bym chętnie poszła. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Znaczy nie wiem, czy samoobrona na kręgosłup akurat, wie pani. Wydaje mi się, że na sprawność sylwetki tak. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Ja powiem tak
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego