Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Krzysztof Bychowski
Tytuł: strona internetowa mieszkańców Marek
Rok: 2003
udział kilkanaście osób - była pierwsza rocznica powstania forum. Nie wszyscy, którzy się zapowiadali zdołali dotrzeć w umówione miejsce. "Z przyczyn obiektywnych" nie przybyli także mareccy forumowicze przebywający w innych częściach świata, np. Gbetina za oceanem czy Xtender w Moskwie - nie zapomnieliśmy jednak wznieść za nich toastu.
Atmosfera wieczoru była wspaniała - ciekawe dyskusje i pogawędki przy piwie oraz drinkach, kilka tańców, parę partyjek piłkarzyków, a także zorganizowana przez "Brykę" loteria. Spotkanie - planowane na godzinę lub dwie - przeciągnęło się do północy.
Raffix

Konkurs "Marki w zieleni" 2002
Judyta Chilińska
Po rekordowych tej zimy mrozach i opadach śniegu przyjemnie będzie obejrzeć zdjęcia z zeszłorocznego
udział kilkanaście osób - była pierwsza rocznica powstania forum. Nie wszyscy, którzy się zapowiadali zdołali dotrzeć w umówione miejsce. "Z przyczyn obiektywnych" nie przybyli także mareccy &lt;orig&gt;forumowicze&lt;/&gt; przebywający w innych częściach świata, np. Gbetina za oceanem czy Xtender w Moskwie - nie zapomnieliśmy jednak wznieść za nich toastu. <br>Atmosfera wieczoru była wspaniała - ciekawe dyskusje i pogawędki przy piwie oraz drinkach, kilka tańców, parę partyjek piłkarzyków, a także zorganizowana przez "Brykę" loteria. Spotkanie - planowane na godzinę lub dwie - przeciągnęło się do północy. <br>&lt;au&gt;Raffix&lt;/&gt;&lt;/&gt; <br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Konkurs "Marki w zieleni" 2002&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;Judyta Chilińska&lt;/&gt;<br>Po rekordowych tej zimy mrozach i opadach śniegu przyjemnie będzie obejrzeć zdjęcia z zeszłorocznego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego