Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
uratowały życie turysty.
Janusz KapłonPrzewodnik z internetu

Wydaje się, że czasy, gdy przed wyjściem w góry trzeba było uważnie przestudiować z trudem zdobyty przewodnik, odchodzą w przeszłość. Pomijając fakt, że półki w księgarniach uginają się pod ciężarem tego typu publikacji - coraz częściej potrzebne informacje znajdziemy w internecie.
Jedną z ciekawszych ofert prezentują gospodarze schroniska na Hali Krupowej na stoku Policy. Pod adresem oprócz historii obiektu, jego położenia, walorów i usług, znajdziemy też aktualne informacje. Od 1 lipca udostępniono dla ruchu turystycznego przejścia graniczne na szlakach. Najbliższe schronisku to Przywarówka koło Lipnicy Wielkiej, Babia Góra, Zawoja Czatoża i Głuchaczki.
Od 1
uratowały życie turysty.<br>&lt;au&gt;Janusz Kapłon&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Przewodnik z internetu&lt;/tit&gt;<br><br>Wydaje się, że czasy, gdy przed wyjściem w góry trzeba było uważnie przestudiować z trudem zdobyty przewodnik, odchodzą w przeszłość. Pomijając fakt, że półki w księgarniach uginają się pod ciężarem tego typu publikacji - coraz częściej potrzebne informacje znajdziemy w internecie.<br>Jedną z ciekawszych ofert prezentują gospodarze schroniska na Hali Krupowej na stoku Policy. Pod adresem &lt;gap&gt; oprócz historii obiektu, jego położenia, walorów i usług, znajdziemy też aktualne informacje. Od 1 lipca udostępniono dla ruchu turystycznego przejścia graniczne na szlakach. Najbliższe schronisku to Przywarówka koło Lipnicy Wielkiej, Babia Góra, Zawoja Czatoża i Głuchaczki.<br>Od 1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego