Typ tekstu: Książka
Autor: Dymna Anna, Baniewicz Elżbieta
Tytuł: Ona to ja
Rok: 1997
strasznie chciałaby mieć kochanka, nawet sobie tę miłość fizyczną wyobraża. Umarła jako dziewica, nie zaznawszy prawdziwej miłości, błąka się po świecie i strasznie cierpi. Dlatego powinna zachowywać się jak dziecko, jak zwierzątko - reagować instynktownie, bez kontroli mózgu.
Potem, gdy to zagrała, usłyszała od Swinarskiego: Widzisz! widzisz! Nie jesteś taka głupia cipa, umiesz krzyczeć, wyć, rozpaczać. Zobacz, co w tobie w środku jest. Nie bój się tego pokazać. A gdy się charakteryzowała, wszedł do garderoby i powiedział, że musi pozostać biała jak duch, ale tak, jakby ktoś na nią wiadro popiołu nasypał. I to wszystko.
Tylko że to wszystko było dość obrazoburcze
strasznie chciałaby mieć kochanka, nawet sobie tę miłość fizyczną wyobraża. Umarła jako dziewica, nie zaznawszy prawdziwej miłości, błąka się po świecie i strasznie cierpi. Dlatego powinna zachowywać się jak dziecko, jak zwierzątko - reagować instynktownie, bez kontroli mózgu.<br>Potem, gdy to zagrała, usłyszała od Swinarskiego: Widzisz! widzisz! Nie jesteś taka głupia cipa, umiesz krzyczeć, wyć, rozpaczać. Zobacz, co w tobie w środku jest. Nie bój się tego pokazać. A gdy się charakteryzowała, wszedł do garderoby i powiedział, że musi pozostać biała jak duch, ale tak, jakby ktoś na nią wiadro popiołu nasypał. I to wszystko. <br>Tylko że to wszystko było dość obrazoburcze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego