Typ tekstu: Strona internetowa
Autor: Sławomir Shuty
Tytuł: Blok - powieść hipertekstowa
Rok: 2003
byłem w jego wieku, to już zapieprzałem na kombinacie, wszystko co chce, to ma - krzyczy na żonę pan Korbiel.
- Nie krzycz na mnie - krzyczy pani Korbiel.
- To ty krzyczysz - krzyczy znowu na żonę pan Korbiel.
Odgłosy kłótni było słychać nawet na korytarzu. Ciekawe o co chodzi? Zastanawiają się skupione w ciżbie sąsiadki. Bardzo trudno odróżnić pojedyncze słowa.

Łukasz jest dzieckiem szczęśliwym. Co chce to ma. Komputer chciał to mu kupiłem. Wszystko ma i niech mi tylko nie mówi, że chce studiować na AWFie. Ja już tam wiem lepiej, gdzie on chce studiować. Jesteśmy przykładną rodziną. Mamy wszystko co trzeba.
- Jak to
byłem w jego wieku, to już zapieprzałem na kombinacie, wszystko co chce, to ma - krzyczy na żonę pan Korbiel.<br>- Nie krzycz na mnie - krzyczy pani Korbiel.<br>- To ty krzyczysz - krzyczy znowu na żonę pan Korbiel.<br>Odgłosy kłótni było słychać nawet na korytarzu. Ciekawe o co chodzi? Zastanawiają się skupione w ciżbie sąsiadki. Bardzo trudno odróżnić pojedyncze słowa.<br><br>Łukasz jest dzieckiem szczęśliwym. Co chce to ma. Komputer chciał to mu kupiłem. Wszystko ma i niech mi tylko nie mówi, że chce studiować na AWFie. Ja już tam wiem lepiej, gdzie on chce studiować. Jesteśmy przykładną rodziną. Mamy wszystko co trzeba. <br>- Jak to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego