Typ tekstu: Książka
Autor: Bartosz Grzegorz
Tytuł: Druga twarz tlenu
Rok: 1995
ligandami jonu cynku są reszty histydyn 71 i 80 oraz reszta asparaginianu w pozycji 83. Ligandy jonu cynku ułożone są tak, że tworzą figurę zbliżoną do czworościanu, zdeformowanego w kierunku piramidy o podstawie trójkąta. Wierzchołkiem piramidy jest reszta asparaginianu 83 (rys. 2.2.10).

A: Czy te jony miedzi i cynku nosi Pani wyłącznie dla ozdoby i - te pierwsze - dla koloru?
S: Skądże znowu! Cynk przyczynia się do stabilności moich podjednostek - to kolejny czynnik decydujący o niej. Miedź służy mi natomiast do unieszkodliwiania anionorodnika ponadtlenkowego.
A: Właśnie! Czy mogłaby Pani powiedzieć w kilku słowach, jak Pani to robi? S: Jak Pan
ligandami jonu cynku są reszty histydyn 71 i 80 oraz reszta asparaginianu w pozycji 83. Ligandy jonu cynku ułożone są tak, że tworzą figurę zbliżoną do czworościanu, zdeformowanego w kierunku piramidy o podstawie trójkąta. Wierzchołkiem piramidy jest reszta asparaginianu 83 (rys. 2.2.10).<br>&lt;gap&gt;<br>A: Czy te jony miedzi i cynku nosi Pani wyłącznie dla ozdoby i - te pierwsze - dla koloru?<br>S: Skądże znowu! Cynk przyczynia się do stabilności moich podjednostek - to kolejny czynnik decydujący o niej. Miedź służy mi natomiast do unieszkodliwiania anionorodnika ponadtlenkowego.<br>A: Właśnie! Czy mogłaby Pani powiedzieć w kilku słowach, jak Pani to robi? S: Jak Pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego