Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 15
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Jak zwykle dominowały włamania i kradzieże. Ponadto uszkodzono 3 pojazdy, odnotowano 2 pobicia, 2 gwałty i nagły zgon. Ujawniono też 9 falsyfikatów. "Drogówka" zatrzymała 5 kierowcom prawa jazdy za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym.
- W nocy 29 marca złodzieje wyważyli drzwi do baru w Kościelisku i wynieśli stamtąd alkohol, radiomagnetofon, czajnik bezprzewodowy i inne przedmioty o łącznej wartości 2 tysięcy złotych.
- W tym samym dniu okradziony został sklep na osiedlu Skibówki. Do pomieszczenia weszło kilku osobników, dwóch zagadało ekspedientkę, a pozostali, wykorzystując jej nieuwagę, wyjęli z kasy fiskalnej 1.150 złotych.
- 30 marca w nocy złodzieje włamali się do zaparkowanego przy
Jak zwykle dominowały włamania i kradzieże. Ponadto uszkodzono 3 pojazdy, odnotowano 2 pobicia, 2 gwałty i nagły zgon. Ujawniono też 9 falsyfikatów. "Drogówka" zatrzymała 5 kierowcom prawa jazdy za prowadzenie pojazdów w stanie nietrzeźwym.<br>- W nocy 29 marca złodzieje wyważyli drzwi do baru w Kościelisku i wynieśli stamtąd alkohol, radiomagnetofon, czajnik bezprzewodowy i inne przedmioty o łącznej wartości 2 tysięcy złotych.<br>- W tym samym dniu okradziony został sklep na osiedlu Skibówki. Do pomieszczenia weszło kilku osobników, dwóch zagadało ekspedientkę, a pozostali, wykorzystując jej nieuwagę, wyjęli z kasy fiskalnej 1.150 złotych.<br>- 30 marca w nocy złodzieje włamali się do zaparkowanego przy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego